Dovolená na Sardinii

Výlety

Nabízíme zprostředkování
celodenních nebo půldenních
výletů na zajímavá místa
v severní části Sardinie.

Na všech námi nabízených výletech je Vám k dispozici česky mluvící průvodce. Dále také zajišťujeme občerstvení zdarma ve formě sendviče a nealkoholického nápoje.

Koupání na krásných a zajímavých plážích je součástí každého výletu.

Minimální obsazenost všech nabízených výletů je 4 osoby.

Doprava z/na místo klimatizovaným vozem.

Nabízené výletní destinace

 Jeskyně Grotta di Nettuno
Alghero a Grotta di Nettuno

Celodenní výlet do "katalánského" města Alghero se skládá z prohlídky historického centra, koupání na městské pláži Alghero a vyhlídky z nejzápadnějšího výběžku Capo Caccia. Možnost přikoupit prohlídku jeskyně Grotta di Nettuno (nutno sejít cca. 600 schodů), popřípadě přikoupit plavbu výletní lodí (Alghero - Grotta di Nettuno).

Cena: 25€ / osobu + vstupné do jeskyně Grotta di Nettuno (popř. ) či za plavbu lodí.

Santa Teresa di Galura
Santa Teresa di Galura

Celodenní výlet do krásného městečka Santa Teresa di Gallura, které se nachází na nejsevernějším výběžku Sardinie, odkud je krásný výhled na Korsiku. Součástí výletu je prohlídka skalního útvaru Capo d' Orso (ve tvaru medvěda), koupání na krásné pláži Spiaggia di Rena Bianca, výhlídková procházka okolo výběžku Punta Falcone. Další zastávkou je poloostrov Capo Testa, který je známý nádhernými skalními útvary. Zde možnost občerstvení v restauraci. Dle zbývajícího času je možnost koupání na nedalekých "dunách" Rena Majore.

Cena: 20€ / osobu + vstupné na Capo d' Orso

Pramen Su Gologone
Cala Gonone + Su Gologone

Celodenní výlet na okouzlující pláž Cala Fuili, která je součástí oblíbéné zátoky Golfo di Orosei. Součástí je procházka po blízkém městečku Cala Gonone a prohlídka nedalekého podzemního pramene Su Gologone, kde se budete cítit jako na jiném ostrově.

Cena: 15€ / osobu + vstupné do Su Gologone

Santa Teresa di Galura
Ostrovy Tavolara a Molara

Půldenní výlet lodí, který zastavuje poblíž menšího z ostrovů Molary v tzv. podmořských bazénech na koupání. Dále se zastávkou na ostrově Tavolara, kde se nachází dvě pláže a pár restaurací k občerstvení. Možnost vrátit se zpátky v různých časech dle libosti a dostupného lodního řádu.

Celková cena: 36€ / osobu

Pramen Su Gologone
Souostroví La Madalena

Celodenní výlet zajištěný společností Elena Tour. Plavba výletní lodí napříč ostrovy nádherného souostroví La Madalena, s přestávkami na koupání jak na plážích, tak na "otevřeném moři" obohacený procházkou po městačku La Madalena. Součástí je lehké občerstevní přímo na lodi.

Celková cena: 75€ / osobu