Dovolená na Sardinii

Dopřejte si pořádný odpočinek
u moře


Představte si sami sebe na pláži, šplouchání vln, bělostný písek, svěží závan mořského vzduchu, vodní radovánky, rozečtenou knihu a hlavně pohoduZajistíme vám vysněnou dovolenou za rozumné peníze


coversation

Maximální péče a individuální přístup
map

Zkušenosti a výborná znalost destinace
hdiving-glasses

Dovolená jednoduše a bez komplikací

Proč Sardinie?“Smaragdový ostrov” či “Karibik Středomoří” se Sardinii přezdívá naprosto oprávněně. Průzračně tyrkysové moře a bílé pláže, výborné jehněčí maso, mořské plody, sýry a víno, to vše tento italský ostrov nabízí těm, kdo ho navštíví.

Pro mladé


Chcete si užít dovolenou u moře se vším všudy? Spousta vodních aktivit, zážitků a zábavy se skvělou bandou lidí nebo romantický pobyt pro dva?


Pro rodiny s dětmi


Chcete být v blízkosti pláží, které jsou vhodné na koupání i pro malé děti a zároveň vám dopřejí zasloužený odpočinek?Pro seniory


Chcete, aby o vás bylo skvěle postaráno a rádi si dopřejete maximální komfort či výlet za historií a krásami Sardinie?Kde je na Sardinii pobyt nejpříjemnější?Vybrali jsme tři krásné sardinské destinace, kde je dovolená jako z pohádky a všichni si přijdou na své.

San Teodoro


Město se vyznačuje dlouhou pláží La Cinta, která je rájem aktivit od šnorchlování po kitesurfing.

Porto Ottiolu


Nádherné městečko které disponuje tyrkysovou pláží s mělkým pozvolným vstupem do vody, kde je koupání vhodné i pro děti.

Coda Cavallo


Místo, které pro vás otevře náruč plnou nádherných romantických scenérií a tyrkysových lagun.

Kde vás ubytujeme?


V nabídce máme přes 20 apartmánů, vil a hotelů pro různý počet osob. Standardem je kvalitní vybavení a ikonický středomořský styl.


Prohlédnout si apartmány


Co ochutnáte?

Tradičním sardským jídlem je tenký chléb Pane Carasau, ke kterému se často podává vynikající jehněčí se snítkou jalovce nebo rozmarýnu. Oblíbené jsou samozřejmě i mořské plody a ryby většinou s těstovinami, kterých je na Sardinii rozmanité množství.

Na stole nesmí chybět ani široká paleta sýrů a výjimečné bílé víno Vermentino di Gallura, které se pyšní vyznamenáním DOCG, či červené Cannonau di Sardegna, které je považováno za nejstarší víno ve Středomoří. Typický nápoj je i ovocný likér Mirto z keře Myrtovníku.Co zažijete?

Pokud vás omrzí opalování na pláži, najdete na Sardinii širokou škálu nejrůznějších aktivit. S dětmi se můžete vydat do aquaparku Aquadream, který láká na tobogán o délce 120 metrů, dále mořský svět Acquario di Cala Gonone, kde se seznámíte s živočichy mořského dna. Navštívit můžete dále muzeum korku a muzeum loutek.

Výletníci si přijdou na své v historických městech Alghero se středověkými hradbami, v Sassari s nejkrásnější kašnou ostrova, ve městě Nora, které si zachovává římského ducha či v Castelsardo s hradem, ze kterého lze dohlédnout až na Korsiku.Co uvidíte?

Zátoka Golfo di Orosei je považována za nejkrásnější v celém středomoří, avšak Sardinie nejsou jen bílé pláže a azurově průzračné moře. Skýtá totiž i nádhernou přírodu, místa a města s bohatou historií. Projít se můžete kaňonem Golla di Gorropu, navštívit Neptunovou jeskyni či 4 000 let staré megalitické stavby Nuraghi.

Rozmanitost sardské přírody nasajete i při jízdě úzkokolejnou železnicí Trenino Verde della Sardegna, neboli Zeleným vláčkem Sardinie.Proč s námi?


Máme zkušenosti z velkých cestovních agentur. Bohužel nás svým přístupem k lidem zklamali, a proto jsme se rozhodli založit si vlastní cestovku a zaměřit se pouze na jednu destinaci, a díky tomu především na kvalitu našich služeb. Sardinie nás při cestování okouzlila nejvíce a věříme, že si získá i vás.


Více o násCo vše zahrnují naše služby?


☀Služby komplet v češtině
☀Zajištění ubytování
☀Pomoc s nákupem výhodných letenek
☀Osobní transfer z letiště
☀Welcome drink
☀Extra vybavení apartmánu
☀Půjčení kol
☀Výlety
☀Pomoc a rady v jakékoliv situaciCo o nás říkají naši zákazníci?Sardinii jsem navštívila již nesčetněkrát, ale až s touto cestovní agenturou nabrala naše dovolená úplně jiný rozměr. Kdo hledá přátelskou atmosféru, bezmeznou ochotu a dobrodružství, muzu vsem Bella Sardegna jen doporučit. Díky za vše!

- Anna Vlček

Krásná dovolená. Ubytování v pěkných apartmánech s bazénem. Delegáti se o nás moc hezky starali a podnikli s námi výlet na pláže do Golfo di Orosei - super zážitek

- Josef Vyroubal

Sardinie je nádherná, doporučuji navštívit. A k úplné spokojenosti doporučuji tuto agenturu. Využil jsem jejich služeb loni a letos do toho jdu na 100% znovu.

- Martin Pala

Skvělá dovolená, delegáti na jedničku, rychlá komunikace doporučuji, v září jedeme opět s CA Bella Sardegna.

- Kateřina Sovová

Skvělá dovolená plná dobrodružství a nevšedních zážitků. Doporučuji Bella Sardegna, navštívíte i jiná místa, na která byste se sami jen těžko dostali. Velké díky Adéle a Michalovi.

- Barbora Zemková


Přečtěte si více referencí na FBNa kolik vyjde dovolená na Sardinii?


Cena je nejvíce ovlivněna třemi faktory: měsícem v rámci sezóny, daným ubytováním a předstihem, se kterým kupujete letenku.


Zpravidla se pohybuje v rozmezí 25.000 Kč - 55.000 Kč za dvě osoby.
Už víte, kdy chcete jet na Sardinii?


Bíle pláže, tyrkysové moře, pohoda s rozečtenou knihou už na vás čeká.


Nezávazná rezervace zde
Chcete nezávazný odhad ceny a našich služeb?


Napište nám, kdy chcete přiletět. Rádi se s vámi osobně pobavíme o možnostech pobytu, termínech, letenkách a dalším.